Kontakta oss


Proffssyster


Huvudkontor:
Finlandsgatan 18
164 74 Kista

Kontor Upplands-Väsby:
Skolvägen 1
194 74 Upplands-Väsby

Öppettider

Mån - Fre 07:30 - 16:30

Kontaktuppgifter

Tel: 08- 590 831 13
Fax: 08- 29 50 80

Vid akuta fall Jour: 070-234 56 89
E-post: info@proffssyster.se

Samordnare Stockholm, Järfälla och Sollentuna


Afsaneh Amini 
Tel: 073-818 33 22

Samordnare Solna, Upplands-Bro och Sollentuna

Ahlae Mousavi
Tel: 070-910 65 80

Samordnare Upplands-Väsby

Halina Johansson
Tel: 0722-57 66 72

Diana Home HVB



Tel: 0709-119421

Verksamhetschef:

Hengame Azari
Tel: 070-2345689

Enhetschef:

Maria Christensen
Tel: 08-509 307 01

Solhem HVB



Tel: 0709-111864

Verksamhetschef:

Hengame Azari
Tel: 070-2345689

Enhetschef:

Maria Christensen
Tel: 08-509 307 01


Assistansproffs



LSS verksamhet
Tel: 08-590 831 13

Ekonomi och löner


08-50930771


Kvalitetsansvarig

 

Carina Tranberg
08-590 831 13

Jurist



Ellen Sederholm
08-590 831 13

Arbetsmiljöansvarig



Maria Christensen
08-590 831 13

För att e-posta någon av samordnarna ange förnamn@proffssyster.se

Skicka ett meddelande

Kontaktpersoner

Hamid Pahlevani
VD 073-600 10 22
hamid@dianahome.se
hamid@proffssyster.se

Hengameh Azari
Verksamhetschef
070-234 56 89

hengame@proffssyster.se

Fredrik Larsson
Ekonomichef 076-346 64 56
fredrik@proffssyster.se

Eva Hedvall
Ekonomiassistent
070-911 17 52
eva.h@proffssyster.se

Afsaneh Amini
Samordn Järfälla/Uppl.-Bro
073-818 33 22

Vivianne Mourad
Samordn Upplands Väsby
072-257 66 72

Anita Friding
Samordn Solna, Östermalm
070-910 65 80

För att e-posta någon av samordnarna ange
rnamn@proffssyster.se
Ex: anita@proffssyster.se


Carina Tranberg
Kvalitetsansvarig
08-590 831 13

Ellen Sederholm
Jurist
08-590 831 13

DianaHome

Maria Christensen
Socionom 070-911 94 21
maria@dianahome.se

Hamid Pahlevani
073-600 10 22
hamid@dianahome.se
hamid@proffssyster.se
Stora som små kunder  -  hos oss är alla viktiga!
  • Proffssyster

    Finlandsgatan 18, 3tr
    164 74 Kista
  • Kontakta oss

    08- 590 831 13
    info@proffssyster.se
  • Öppettider

    Måndag - Fredag 07:30 - 16:30 
    Helg Stängt